Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo Wydzialu
Wydział Nawigacyjny Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Nauka Katedra Oceanotechniki i Budowy Okrętów

Katedra Oceanotechniki i Budowy okrętów 

Sekretariat Katedry

e-mail: koibo@pm.szczecin.pl
mgr Jolanta Olechowska
pok. 203, tel. 91 48 09 352
e-mail: j.olechowska@pm.szczecin.pl

KADRA KATEDRY

Stanowisko Imię i nazwisko   Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK
profesor
prof. dr hab. inż. Tadeusz Szelangiewicz   
tel. +48 91 48 09 386
e-mail: t.szelangiewicz@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-2725-1622
 
pokój 202
Profesor PM,
koordynator kierunku oceanotechnika
dr hab. inż. Katarzyna Żelazny  
tel. +48 91 48 09 387
e-mail: k.zelazny@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-8453-360X
 
pokój 201
Profesor PM dr hab. inż. Tomasz Abramowski  
tel. +48 91 48 09 977
e-mail: t.abramowski@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9029-406X
 
pokój 276
Profesor PM dr hab. inż. Tomasz Cepowski  
tel. +48 91 48 09 813
e-mail: t.cepowski@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8038-075X
 
pokój 277
Profesor PM dr hab. inż. Tadeusz Graczyk  
tel. +48 91 48 09 978
e-mail: t.graczyk@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-7136-0773
 
pokój 278
Adiunkt dr inż. st.of. Paweł Chorab  
tel. +48 91 48 09 389
e-mail: p.chorab@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6595-7450
 
pokój 203A

Adiunkt
 
dr inż. Monika Bortnowska  
tel. +48 91 48 09 978
e-mail: m.bortnowska@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-1441-934X
 
pokój 278

Adiunkt

 
dr inż. Arkadiusz Zmuda  
tel. +48 91 48 09 973
e-mail: arkadiusz.zmuda@pm.szczecin.pl
 
pokój 259
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę