Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo Wydzialu
Wydział Nawigacyjny Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

O Wydziale Praca na Wydziale

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego za zgodą Rektora politechniki Morskiej w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników dydaktycznych w Wydziałowym Centrum Kształcenia (1 etat, czas określony). Szczegóły w ogłoszeniu.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego za zgodą Rektora politechniki Morskiej w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem (2 etaty, czas określony). Szczegóły w ogłoszeniu.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego za zgodą Rektora Politechniki Morskiej w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Oceanotechniki i Budowy Okrętów (1 etat, czas określony). Szczegóły w ogłoszeniu.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego za zgodą Rektora Politechniki Morskiej w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Geoinformatyki i Hydrografii (1 etat, czas określony). Szczegóły w ogłoszeniu.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko asystent w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem (2 etaty, czas określony). Szczegóły w ogłoszeniu PDF.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego za zgodą Rektora Politechniki Morskiej w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Symulacji Morskich (1 etat, czas określony). Szczegóły w ogłoszeniu PDF

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Geodezji i Pomiarów Offshore (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku - https://pm.szczecin.pl/uploads/faculties/wn/konkurs_adiunkt_KGiPO.pdf 

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko dwóch asystentów w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem (2 etaty, czas określony). Szczegóły w pliku.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko asystent w dyscyplinie Inżynierii Lądowej, Geodezji i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem (2 etaty, czas określony). Szczegóły w pliku.


 

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Geoinformatyki i Hydrografii (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Geoinformatyki i Hydrografii (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku.

Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę