Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo Wydzialu
Wydział Nawigacyjny Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Nauka Katedra Symulacji Morskich

Sekretariat Katedry Symulacji Morskich
e-mail: ksm@pm.szczecin.pl

mgr Małgorzata Jankowska, samodzielny referent
tel. +48 91 4809 403, Pokój 334
e-mail: m.jankowska@pm.szczecin.pl

lic. Anna Weringtong-Radziwił, specjalista
tel. +48 91 4809 426, Pokój 303
e-mail: a.sobon@pm.szczecin.pl
 
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK
profesor PM
dr hab. inż. st.of. Paweł Zalewski tel. +48 91 4809 355 (Dziekanat)
tel. +48 91 4809 588 (KSM)
e-mail: p.zalewski@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8157-9728
pokój
128 (Dziekanat)
334 (KSM)
Profesor prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Stanisław Gucma tel. +48 91 4809 501
e-mail: s.gucma@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-2286-8815
pokój 303a
Profesor PM dr. hab. inż. st.of. Jarosław Artyszuk tel. +48 91 4809 478
e-mail: j.artyszuk@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9022-2672
pokój 143
Adiunkt
koordynator kierunku nawigacja 
2 st. i 1 st. niestacjonarne
dr inż. st. of. Stefan Jankowski tel. +48 91 4809 440
e-mail: s.jankowski@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-9020-7950
pokój 342
Adiunkt dr inż. Rafał Gralak tel. +48 91 4809 751
e-mail: r.gralak@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-0330-2197
pokój 338
Adiunkt dr inż. Mateusz Bilewski tel. +48 91 4809 404
e-mail: m.bilewski@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-1262-1309
pokój 409
Asystent mgr inż. Katarzyna Posacka tel. +48 91 4809 359
e-mail: k.posacka@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-4941-4880
pokój 148
Adiunkt dr inż. of. wacht. Bartosz Muczyński tel. +48 91 4809 493
e-mail: b.muczynski@pm.szczecin.pl 
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-0559-4181
pokój 328
Asystent mgr inż. Artur Żuliński tel. +48 91 4809493
e-mail: a.zulinski@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5678-1836
pokój 328
Asystent mgr inż. Maurycy Broniarek tel. +48 91 4809 359
e-mail: m.broniarek@pm.szczecin.pl
ORCID: https://orcid.org/0009-0009-9308-498X
pokój 148
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę